بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

Biogeraphi Aryan Zodiac

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

آرین سهرابی با نام هنری آرین زودیاک متولد سال ۱۳۸۰ در شهر کرمانشاه است. او از سال ۱۳۹۵ نوازندگی گیتار را شروع کرد، مدتی نگذشت که آرین توانست به صورت حرفه ای گیتار را بنوازد و راهی شد که او بتواند استعداد خود را شکوفا کند، علاقه شدید او به موسیقی باعث شد که او به مادر ساز ها پیانو علاقه پیدا کند و پیانو را هم به صورت حرفه ای بنوازد و…

بعد از یاد گرفتن ساز پیانو به آهنگسازی پرداخت بعد از مدتی او به خواندن کتاب های شعر مشغول شد علاقه ی زیاد به شعر پیدا کرد این استعداد داد‌ را در خود دید که بتواند شعر بنویسد. اکنون نویسنده، آهنگساز و خواننده است و در سبک رپ ٫ آرندبی ٫ هیپ هاپ فعالیت دارد.

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ فعالیت خود را شروع کرد که در این قطعه (عدد فرد) توانست. مخاطبان زیادی را جذب کند. در این آهنگ برای استفاده از کلمه «شاه سوپرایز» توانست شهرت زیادی را بین جوانان و نوجوانان کسب کند.

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

پر بازدید اثر او را میتوان آهنگ (سفینه) آلبوم سبز دانست. که توانست در یک هفته صد هزار شنونده در پلتفرم اسپاتیفای را داشته باشد و در فضای مجازی سرو صدا و جنجال به پا کند و همچنین ترک (جنگ صلح) توانست در کم تر از ۳ روز به بیشت ۷۰ هزار پلی در پلتفرم اسپاتیفای برسد. و میتوان گفت که بازدید اسپاتیفای آرین زودیاک یکی از ۲۰ اسپاتیفای برتر ایران در سبک رپ و آر اند بی است.

 

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

جالب است که بدانید آلبوم سبز توانست به مدت ۴ ماه بیش از ۳ میلیون شنونده در رسانه های خارجی داشته باشد که در آن زمان اینستاگرام آرین زودیاک از دسترس خارج شده بود و در نوع خود رکورد جالبی است.

 

Aryan Zodiac Hiphop/Rnb Artist From IRAN, People know him as the King of Surprises, He is also a Song writer Composer and Musician, He was born in Kermanshah, He released his first song on 2019-11-06 ( Adade Fard ) He is also a Professional Guitar and Piano player.
His First Album Was Called ( Maskh )
The Genre Of The Album Was Dark And Sad.
Aryan’s Second Official Album ( Sabz ) You Can see the melody of the Safine that has made a lot of noise in cyberspace.

بیوگرافی و زندگی نامه آرین زودیاک

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰